10. Світовий чемпіонат брехунів

сантонНайглибше озеро Англії на тлі маленької церкви і найвищої в країні гори з піком, схованим за хмарами, прославили скромне село Сантон. А тепер ця місцевість перетворилася на майданчик для щорічних змагань на звання “Самого великого у світі брехуна”.

За головний і вельми солідний приз у розмірі 100 тисяч фунтів стерлінгів (інформація ще до введення євро) учасники змагань з наявними у них правом заливати в себе пиво повинні протягом двох-п’яти хвилин переконати суворих суддів у правдивості своїх байок. Примітно, що юристи та політики не мають права змагатися в умінні красномовно і переконливо брехати.

Напевно, магнітні хвилі дуже благотворно позначаються на уяві учасників конкурсу, тому що з їх уст можна почути історії про пукающих овець, гігантську тріску і навіть ферму, заселену сексапільними русалками.

Конкурс традиційно проходить в кінці листопада, був заснований на честь прославленого брехуна, колишнього митаря Уілла Ритсона, який спритно навішував локшину на вуха тутешнім альпіністам в XIX столітті.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
9. Конкурс гримас

Ці змагання можна назвати зворотною стороною "Міс Світу", де конкурсантки щодня працюють над мімікою обличчя в надії приємно вразити колегію...

Close