Неваляшка

Щоб утримувати дружину і 11 дітей, Чарльз Стівенс, 58-річний перукар з Брістоля, потребував більшої кількості грошей, ніж приносили йому гоління і стрижки.

Навіть його приробіток як шибайголови, що полягав у всіляких божевільних стрибках з парашутом в небі Англії, не міг покрити всі його рахунки. Він потребував чогось більшого, що могло б підняти його репутацію. Цим чимось повинен був стати Ніагарський водоспад.

Офіційно на той момент тільки дві людини вижили після падіння з цього водоспаду.

Першим був Сем Пач, що називав себе Янкі Ліпером у жовтні 1829 року. Він і вважається першим, офіційно відомим, таким що вижив після падіння з водоспаду.

Була Енні Тейлор в 1901-му році, яка жила в ганебній бідності. Своїм стрибком в бочці вона хотіла поправити своє матеріальне становище, але її менеджер втік з усіма заробленими нею грошима, а Енні продовжувала тягнути жалюгідне існування, зрідка позуючи перед фотографами за невелику плату.

Енні Тейлор

Енні Тейлор

Героєм став Боббі Ліч в 1911 році, який стрибнув у бочці з російського дуба.

Чарльз також вирішив використовувати бочку, але, відрізняючись від попередників, він поклав в бочку ковадло в якості баласту і прив’язав його до своїх ніг. Руки були прив’язані до бочки. Таким чином Чарльз з допомогою ковадла розраховував спливти потрібною йому стороною бочки.

Все що змогли знайти від Чарльза в бочці, коли вона випливла з піни водоспаду – його права рука, на якій було татуювання: “Не забувай мене, Енні”

Підтверджено Дарвіном

(11 липня 1920, Ніагарський водоспад)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Вот е фак?

Грабіжник увірвався в будинок ветерана Другої Світової Війни і вкрав, серед іншого, пістолет 45-го калібру старого американського солдата, з яким...

Close