Хеппі бьоздей ту ю!

арка гейтвейАрка Гейтвей височить на 218 метрів над містом Сент-Луїс.

Близько 9:00 ранку очевидець зауважив, як якийсь об’єкт впав біля північної опори арки.

Цим об’єктом виявився 33-річний Кеннет, який вирішив зробити сюрприз своїй дружині на день народження.

Його план полягав у тому, щоб спуститися з парашутом на вершину дуги. Кеннета зовсім не зупиняв той факт, що админстрація парку відхилила його запит на дозвіл здійснення стрибка. Кеннет вже мав за плечима понад 1 600 стрибків. Він знав, що робить. А справжній екстремал ніколи не потребує дозволу.

арка

На світанку піднявся сильний морозний вітер, що знову-таки не було перешкодою для Кеннета. Він попросив дружину приїхати і сфотографувати його тріумфальний спуск на арку. В 8:55 він стрибнув з літака і успішно “приаркнувся” на вершину монумента.

арка

Перша частина плану пройшла чудово. Ще б! Кеннет знав, що робить! Тепер чекав спуск. Дуга, порожня всередині, має оглядовий майданчик, що був під ногами у Кеннета. Він шукав неіснуючу лазівку всередину, коли порив вітру підхопив його парашут. Кеннет став скочуватися по північній опорі арки. Проїхавши на троні півдороги він спробував відкрити запасний парашут. Інший порив розлучив Кеннета з аркою, і той, всупереч парашутній науці, приземлився на голову.

Підтверджено Дарвіном

(22 листопада 1980 року, Міссурі)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Неваляшка

Щоб утримувати дружину і 11 дітей, Чарльз Стівенс, 58-річний перукар з Брістоля, потребував більшої кількості грошей, ніж приносили йому гоління...

Close