Іванушка-дурник

стрибок парашютІван, досвідчений парашутист з 800 стрибками за плечима, робив відеозйомку приватного уроку, що викладався інструктором своєму стажисту. Він прикріпив відеокамеру до шолома і протягом всього навчального дня знімав прекрасний наочний посібник для новачків.

Група піднялася в повітря, і інструктор готував учня до стрибка. Іван детально коментував всі дії, звертаючи увагу на всілякі нюанси.

Коли літак досяг зони викиду, Іван зістрибнув з задньої частини літака і знімав учня і наставника, які саме зістрибували з переднього відсіку фюзеляжу. Кілька миттєвостей пізніше Іван згадав, що в рюкзаку знаходяться акумулятори для камери і запасні плівки.

На знятій плівці зафіксовано вільне падіння учня і викладача, потім вони тягнуть кільця і швидко віддаляються від камери. Потім руки оператора намагаються намацати власне кільце, якого немає – і картинка починає дико обертатися.

Оскара за краще документальне кіно!

Підтверджено Дарвіном.

(Північна Кароліна, 1987)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Близнюки

У Амарілло деякі старі будівлі потребували фарбування, таким чином місцеві живописці були найняті, щоб виконати цю роботу.

Close