Ненажери

свині свиня фермаДжеймс, Біллі і Ешлі з Ітона були напідпитку. Пиво, жінки і феєрверк – це, звичайно ж, чудово, але ж яке це свято без м’яса?

“Джиммі сказав, що вони привезуть що-небудь поїсти,” – повідомила Емма, подруга Біллі.

О 23:00 всі троє були вже в шістнадцяти кілометрах від епіцентру фієсти – на свинофермі. Один з них перемахнув через двометровий паркан і обв’язав мотузкою вподобаного пухлячка, який чотири роки від’їдав боки. Двоє, що залишилися, почали піднімати хрюшу за мотузку. Але 190 кілограмів – непосильна ноша для забору, і ціла секція з гуркотом звалилася. Побратими полоненого п’ятачка ломанулись в панічну втечу через пролом, що утворився.

“Я спав, коли я почув цей жахливий шум,” – пояснив Джон Вілсон, власник ферми. “Я вибіг з будинку з моїм дробовиком, вистрілив з обох стволів в повітря і кричав їм услід.”

До того часу гурмани вже завантажили вечерю в кузов синього Форда, порося прив’язали мотузкою і мчали геть з місця розкрадання. П’ять кілометрів вузькими стежками боров борсався, саботував втечу, нахиляючи пікап то на правий борт, то на лівий, поки не покинув автомобіль, що саме гнав на швидкості 150 км/год.

Фунтика, вибачте, трусило ще вісімсот метрів по ґрунтовій дорозі, поки пікап не вилетів на узбіччя. Вантажівка кувиркалась ще 14 метрів.

Всі троє, непристебнуті, вилетіли з салону і загинули на місці. Наковтавшись пилу, поросятко, з якого протягом майже кілометра робили відбивну – вижило.

Підтверджено Дарвіном

(4 липня 1991 року)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Сила розуму

Радянський Союз є батьківщиною величезного числа екстрасенсів, менталистов, віщунів... одним словом - шарлатанів.

Close