Сухий закон

Патрік жив заради того дня, в який він вирішив зробити рекордний піший похід через соляну рівнину Бедвотер в Долині Смерті – найспекотніше місце на землі, яке зазвичай привертає екстремалів 150-мильним марафоном, стартує в Бедвотер і завершиться біля підніжжя гори Уїтні, від самої глибокої точки західного півкулі до найвищої точки в США.

За словами місцевого рейнджера Марка Макіхи, у 1913 році тут була зафіксована найбільша температура повітря в 57 градусів за Цельсієм. У літній період сонячні промені нагрівають поверхню землі майже до 95 градусів за Цельсієм, відсоток вологості повітря при цьому близький до нуля.

death valley

Рятувальна команда виявила Патріка на його сорок перший день народження, через майже два тижні після того, як він відправився на екскурсію. Він був знайдений в шестистах метрах від його червоної

 Тойоти, в якій його чекали галони прісної води. Від семидесяти пяти кілограмів Патріка залишився тільки сорок один.

Вбивство було виключено, що показав розтин, самогубство малоймовірно, оскільки це була його третя спроба здійснити похід. Він хотів встановити рекорд для того, щоб бути першою людиною, яка пройшла через Бедвотер туди назад без супроводу. Друг Патріка повідомив, що той навмисно не інформував рейнджерів про свої наміри.

Death Valley

Перед своєю останньою прогулянкою, Патрік повідомив кільком друзям, що він обчислив точну кількість води, яка необхідна йому, щоб заощадити на багажі. Всього три кв

арти води потрібно йому, згідно з його розрахунками, що становить 2,839058838 літра і ні краплі більше.

Доктор Мілтон Джонс, який робив розтин, вважає, що Патрік, можливо, присів, щоб відпочити, углядівши свою вантажівку, але втратив так багато рідини, що його серце було здатне доставити протиприродну густу кров до мозку. Він втратив свідомість і помер. На думку медика, для такого маршкидка потрібно в 4 рази більше води, ніж нарахував Патрік.

Відеокамера, знайдена поряд, записала хроніку першої половини екскурсії Патріка перш, ніж батареї разрядилсь. Запис закінчувалася такими словами: “Єдина проблема полягає в тому, що ми повинні повертатися назад… Це – реальний світ. Один невірний крок – і ви мертві.”

Блін, як в воду дивився!

Підтверджено Дарвіном

(26 липня 1991 року)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Гітари та револьвери

Легендарний чиказький гітарист Террі Кат був фанатичним колекціонером зброї. За один тиждень до його 32-го дня народження, він пішов на...

Close