Іхтіандр

озероТіло Ніла Вілсона з Мельбурна було виявлено у фермерському загоні поруч з басейном озера Тулондо. Смерть Ніла була покрита таємницею, трагедією і костюмом риби.

Місцеві офіційні особи заявили, що 49-річний чоловік був одягнений в “важкий зелений пластиковий костюм”, зшитий з старого надувного матраца. Костюм, з якого вивільнили Нейла, дуже практично застібався ззаду блискавкою, що проходить уздовж усього хребта, нижче екіпірування (звужувався) в хвіст русалки. Ну і, природно, були очні отвори.

Одяг Нейла, огортаючи все його тіло, як костюм морської мумії, обмежував його дихання, так само як і його рухи. Він був виявлений в цьому вбранні, яке пізніше було схвалено Мельбурнським Бюро Аквалангістів, менше ніж в кілометрі від берега озера Тулондо. Він, очевидно, намагався доплисти до будинку.

Другий аналогічний костюм жовтого кольору було знайдений в його гаражі. Психологічні мотиви для фатальної екскурсії Нейла залишаться невідомими. Поліція з’ясувала, що він проходив курс лікування від епілепсії та діабету в той час, і, ймовірно, у його поведінки є медичне пояснення, але місцеві жителі мають власні теорії про “водяну аномалію”.

“Він хотів бути рибою”, – повідомив один невідомий житель, згадуючи випадок, коли Вілсон гойдався на тарзанці біля озера в своєму риб’ячому вбранні. Інші коментарі від австралійської спільноти включали слова “божевілля” та “кримінал”.

Смерть Вілсона завдала непоправної шкоди популяції риб в австралійській акваторії.

Підтверджено Дарвіном

(29 листопада 1995 року, Австралія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Біла вода

В умовах безупинної зливи 25 см опадів вивели місцеву річку Великий Сосновий Струмок з берегів.

Close