Кмітривість і труд все перетруть

бур сверлоПриготування льоду в морозильній камері холодильника може здатися простим, але коли лід виробляється у великій кількості, наприклад для риболовецьких суден, то процес виробництва льоду може бути настільки небезпечний, що порушення техніки безпеки може призвести до небажаного результату.

Але – ближче до справи…

Службовці заводу “Afish” були в розгубленості, коли почули крики, що доносяться з гігантського крижаного виробника.

Працівник вищезазначеного заводу керував механізмом, коли потік новоствореного льоду зупинився. Доступ у кімнату, де здійснюється процедура подрібнення крижаних блоків за допомогою банального свердління обмежений. Працівникам суворо заборонено входити туди, в той час, як бур працює. Крім звичайної заборони, яку можна легко проігнорувати, була інша особливість безпеки: бур не буде працювати, якщо оператор не підтримує на належному рівні педаль ногою, перебуваючи на своєму безпечному робочому місці. Таким чином оператор механізму не може одночасно опинитися в кімнаті з гігантським свердлом, а має лише можливість перебувати в безпосередній близькості зі свердлом у статичному стані.

Але цей ініціативний службовець знайшов вихід і поклав важкий лом на педаль… Він був спійманий циркулюючим свердлом і, як це передбачено конструкторами механізму, поглинений апаратом.

Співробітники заводу “Afish” тепер знають правила техніки безпеки краще, ніж гімн своєї вітчизни.

Не підтверджено Дарвіном

(31 липня 1995 року, Крайстчерч, Нова Зеландія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Майже Юрій Гагарін

Патрульні Арізони були спантеличені, коли виявили останки аварії набагато вище рівня дорожнього полотна, в скелі, що вінчала початок повороту

Close