Майже Юрій Гагарін

Патрульні Арізони були спантеличені, коли виявили останки аварії набагато вище рівня дорожнього полотна, в скелі, що вінчала початок повороту. Характер аварії нагадував авіакатастрофу з тією лише різницею, що металеві останки виявляли собою уламки автозапчастин.

І лише залучення фахівців допомогло відновити низку подій.

Колишній сержант ВПС США невстановленим шляхом дістав ракету JATO (Jet Assisted Take Off). JATO – паливні ракети, що використовуються важкими транспортними літаками ВПС для того, щоб надати додаткове реактивне прискорення на коротких злітних смугах. Сержант вибрав відповідну пряму ділянку дороги в пустелі Арізони для проведення випробувань, вмонтував JATO в Шевроле Імпала 1967 року і запалив.

jet_assisted_take-off

Слідство встановило, що водій включив реактивне прискорення за 3,9 милі до місця катастрофи, про що свідчили сліди “танучої” гуми покришок автомобіля. Транспортний засіб досяг швидкості від 250 до 300 км/год.

Підтверджено Дарвіном

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Ніагара

Каліфорнійський шибайголова Роберт обладнав себе саморобним хитрим винаходом - парашутом з ракетою і поїхав на скутері до водоспаду Підкова.

Close