Бовдури, ч. 2

сімпсон пістолет зброяУ Глендейлі (Каліфорнія) 37-річний Роберт застрелив себе пострілом у підборіддя, демонструючи стурбованій дружині те, що його пістолет 45-калибру – розряджений.

***

Іракський терорист Хей Ранаджет, не наклеїв достатню кількість поштових марок на лист-бомбу. Лист повернулося з позначкою “Повернення відправнику”. Він відкрив конверт і підірвався.

***

Два активіста руху захисту прав тварин, заперечуючи проти жорстокості, застосовуваної до свиней на бойні в Бонні, звільнили полонене стадо.

Раптово всі дві тисячі свиней кинулися в панічну втечу через ворота, відкриті “грінпісовцями” і затоптали протестувальників до смерті.

***

Кримінальні новини: у вересні 1996 року грабіжник був роздавлений сейфом на щаблині офісу страхової компанії в Хантінгтоні, Нью-Йорк, шістьмастами фунтами ваги.

Злодій стягав сейф сходами вниз, тягнучи його на собі. Як зясувалось пізніше, сейф був порожній.

***

Сан-Хосе Герман, завзятий мисливець, посварився з дружиною. Він бив лобове скло її автомобіля прикладом дробовика, коли заряджена рушниця пальнуло йому в живіт, залагоджуючи чвари.

Не підтверджено Дарвіном

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Оптимізатор

У приватному залізничному депо, інженер і два члени його команди займалися доставкою вантажних вагонів до місця розвантаження.

Close