Член сім’ї

рітон змій змія19-річний Грант Вілліамс був знайдений без свідомості у величезній калюжі власної крові. Кров і життя з нього були вичавлені його улюбленим домашнім вихованцем, дваннадцатифутовим бірманським пітоном на ім’я Даміан, який все ще утримував Гранта в дружніх обіймах.

Вілліамс був знайдений в передпокої. Ймовірно, він намагався вибратися з квартири, щоб покликати на допомогу. Медичним санітарам довелося попотіти, щоб розняти Гранта і його двадцатикилограмового пітона (тринадцатисантиметрового в діаметрі). Юний любитель змій помер у лікарні. Вілліамс хотів нагодувати Дем’яна живим курчам, але пітон вибрав велику здобич. У момент атаки бірманський пітон (молорус біваттатус) може рухатися з блискавичною швидкістю, і не багато істот здатні уникнути його смертельного захоплення.

Вілліамс, можливо, ставив свої дружні до Даміана почуття вище почуття власної безпеки, але голодні пітони навряд чи розбираються в таких тонкощах.

Капітан Томас Келлі сказав: “Це виглядає випадковістю. Грант Вілліамс і його брат тримали безліч змій, багатьом з яких дозволялося вільно переміщатися в їх квартирі в Бронксі.” Мати, Кармеліта Вілліамс, нарікала, що не раз пробувала переконати її сина залишати його хобі і навіть погрожувала викликати поліцію.

Даміан був відправлений за ґрати в центр керування тварин. Його подальша доля невідома.

Скептицизм від Піта Батлера:

“Я не експерт по зміям, просто володію деякою загальною інформацією. Важко уявити, що змія вижила з розуму від голоду. Холоднокровні рептилії і володіють повільним метаболізмом. Раціон, що складається з одного курчати в тиждень, є цілком достатнім для цієї змії. Величезна калюжа власної крові та характер пошкоджень вводять в оману. Це – міф, що пітони вбивають своїх жертв чимось нищівним. Фактично, вони душать свою здобич, здавлюючи грудну клітку. Я підозрюю, що крові було набагато менше, ніж нам намагаються нав’язати очевидці. Однак, дозволити ДВАНАДЦАТИФУТОВОМУ ПРОКЛЯТОМУ ПІТОНУ вільно повзати по вашому будинку – це, безумовно, робить Вілліамса дарвіновським кандидатом.”

Інформація від Тодда Кука:

“Герпетологисти вважають, що цей молодий чоловік просто забув вимити руки, не змивши тим самим запах курчати. А велику кількість пролитої крові пояснюють тим, що бірманські пітони мають гострі зуби. Так, вони вбивають задушенням, але якщо здобич буде чинити опір, а саме це молодий чоловік і зробив, змія пускає в хід щелепи. Між іншим, серед дресирувальників існує правило: для того, щоб справитись з шестифутовим пітоном достатньо однієї людини, але на кожні додаткові три фути довжини потрібен один помічник. Таким чином, щоб упоратися з цим пітоном, необхідно постійна присутність ще двох співмешканців.”

Не підтверджено Дарвіном

(11 жовтня 1996 року, Нью-Йорк)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Мушкетер, 350 років тому

Дев'ятнадцятирічний Грегорі застрелився в сільському будиночку батьків у Дюнкерку в понеділок

Close