З новим роком, киця!

тигрТигр вбив одного чоловіка і покалічив іншого в Калькуттському зоопарку, коли вони в честь Нового року намагалися надіти намисто на його шию.

Пракеш Тіварі (небіжчик) і Суреш Раї, природно, випили перш, ніж вони купили квіткові гірлянди і перетнули рів навколо “володінь” тигра.

“Я був вражений, коли побачив, що ці дві молоді людини шляються перед тигром з гірляндами в руках”,- сказав Ракеш Бейнрджи, очевидець події, що викликала паніку у зоопарку.

Обидва двадцятирічні юнаки намагалися прикрасити старого тринадцятирічного Королівського Бенгальського тигра на ім’я Шива, названого на честь індуїстського бога руйнування. Раї накинув на шию гірлянду Шиві. Шива, як і будь-який нормальний мужик, прикраси ці не вподобав – і він напав на Раї. Тіварі втрутився до розгляду і став стукати тигра по морді. Шиві, як і будь-якому нормальному мужику, не сподобалося, що його б’ють ногами по обличчю.

“Я бачив все це. Тигр повернувся і скочив на іншого молодого чоловіка, вчепившись йому в шию. Протягом кількох миттєвостей, чоловік був, очевидно, мертвий, про що свідчила його повисла голова”,- сказав Бейнрджи.

Підтверджено Дарвіном

(1 січня 1996 року, Індія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
І знову про пташок

У передмісті Торонто, в неділю, п'ятдесятирічний Стефан Мако чистив годівницю для птахів на власному балконі.

Close