Діти підземелля

окоп траншеяЧотири підлітка витратили місяці наполегливої праці на створення траншей на березі річки, плануючи використовувати окопи в уявній військовій грі.

Одна з викопаних ними ям засипала їх. Один хлопчик, 12-річний Мохд Сухеймі Саад, був врятований через 15 хвилин після інциденту.

Мешканцям Кампанга Бенданга Струму Теріа знадобилось приблизно годину, щоб дістати тіла решти трьох: 18-річний Мохд Сухеймі Іза Арон, 17-річний Махадир Ахмад і 12-річний Нік Камараддін Разак.

Чотири підлітка, разом з вісьмома іншими друзями з Кампанга Бенданга Струму Теріа, ходили на берег річки, щоб вирити тунелі, розмірами 1,2 метра на 3 метри.

Дитина, що врятувалась, Саад, сказав, що вони використовували кокосові шкаралупи, щоб вирити окоп. Вони розкопали траншею, досить велику для чотирьох чоловік, але оскільки вони продовжували виробляти землекопні роботи, окоп раптово обрушився. Саада завалило по груди.

Підтверджено Дарвіном

(18 грудня 1997 року, Малайзія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Приватність на пляжі

Не всякий нудист може сховатися від сторонніх очей на пляжі, але Деніел Джонс (21 рік), навіть не володіючи стимулами соромливих...

Close