Самець

фордСорокавосьмирічний Алан Хол був знайдений на галявині перед будинком його брата 5 грудня, через 8 годин після того, як його пеніс був відрізаний.  Медпрацівники терміново відправили Холу в медичний центр, де хірурги зробили кілька невдалих спроб прикріпити орган.

Хол покладав відповідальність за членоушкодження на жінку по імені Бренда, яку він зустрів на місцевій бензоколонці попередньої ночі. Він відправився з Брендою у свій трейлер, припаркований вздовж дороги біля будинку його брата, де вони і провели “акт злягання”.

Близько трьох годин ночі жінка відрізала його член гострим як бритва, ножем і потім втекла з трейлера. Деталі нападу були уривчасті, і поліцейські дивувалися, як Хол не міг захиститися. Ферфілдський поліцейський, лейтенант Вільям Грейшам пояснив, що Хол був під впливом наркотичних речовин.

Бренду оголосили в розшук. Сорокадворічна біла жінка, зріст 170 см, вага 61 кг, одягнена в білу блузку, жакет кольору морської хвилі та сині слакси, власниця коричневого пікапа Ford F350.

Тим часом, виписавшись з лікарні, Хол причепив трейлер до свого пікапу і зник. Детективи мали намір взяти у нього повторні свідчення, але не могли визначити його місцезнаходження.

Далі з’ясувалося кілька цікавих деталей.

Хол заарештовувався в 70-х за зберігання наркотиків і водіння в нетверезому вигляді. У 1982 році він був заарештований за незаконний вивіз своєї юної доньки зі Штатів. Психологічні тести свідчили про розумову травму, отриману під час служби на флоті у В’єтнамі, що призвела до затемнення розуму і алкоголізму. Його колишня дружина назвала його кочівником, так як. він постійно подорожував у своєму трейлері.

У 1983 році Хол був звинувачений у навмисному вбивстві 23-річної жінки, задушеної в автомобілі, припаркованому біля ресторану. Хол зізнався у вбивстві, виправдовуючи себе тим, що вона глузувала з його нездатності задовольнити її. Хол відсидів половину призначеного йому шестирічного терміну.

Поліція припускала, що жінка, відкарбувала його член, можливо, намагалася помститися за вбивство її друга, що сталося 14 років тому. Але правда виявилася ще більш дивною.

Коли Хола, нарешті, знайшли, він зізнався, що власноруч зробив ампутацію свого дітородного органу. Детектор брехні підтвердив, що він говорив правду. Хола звинуватили в псевдосвідченні.

Підтверджено Дарвіном

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Я мужик! Я зможу!

Тридцятивосьмирічний Уейн Рот з Піттстона догрався з коброю, що належить його другові Роджеру Кротео, і був укушений нею.

Close