День незалежності

басейнЯкщо ви пролітатимете над Х’юстоном, то побачите небесно-сині прямокутники незліченних плавальних басейнів задніх дворів міста.

Х’юстонський житель приєднався до клубу щасливих володарів басейнів, коли 21 червня того ж року підрядники завершили будівництво. Він оцінив всі аспекти побудови його басейну на “відмінно”.

Кілька днів потому, господар водойми плавав з його друзями і насолоджувався алкоголем на свято четвертого липня. Безпрецедентна бравада змусила його видертися на дах патіо і пірнути в басейн.

Чоловік був зростом в шість футів. Глибина басейну – чотири фути завглибшки. Так що, коли його голова бодала дно, його ноги все ще стирчали на два фути з води. Не дивно, що він скрутив собі шию.

Він і його сім’я пред’явили позов підряднику із звинуваченнями у виборі невідповідного місця розташування басейну.

Позовні вимоги посилилися, коли власник помер у грудні. Однак він сам вибирав місце його дислокації і позитивно відгукувався про виконану підрядником роботу.

Підтверджено Дарвіном

(4 липня 1998 року, Техас)

До речі: 

Безглузді судові позови

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Монстрданк

Мельбурн. Двадцятирічний австралієць грав у баскетбол зі своїм братом і 16-річним кузеном, використовуючи кільце, прикріплене до стіни гаража.

Close