Бретаріанізм

ранок світло прокидання пробудження світанок

Послідовниця бретаріанізма, Веріті з Шотландії, дотримувалася 21-денного духовного очисного курсу, протягом якого прихильники культу не вживають їжу і напої протягом семи днів, а в наступні два тижні щоденним раціоном є лише ковток води.

Протягом короткого перебування Веріті в шотландській гірській місцевості, вона намагалась справлятися з мистецтвом виживання, вдихаючи вуглець, азот і кисень.

Гуру Джасмухін, згідно з австралійським паспортом – Еллен Грев, має 5000 послідовників у всьому світі. Вона постулює, що бретаріанізм – прекрасний засіб для лікування анорексії, і спосіб боротьби з світовим голодом, оскільки не портрібно ні їсти, ні пити. Страждальці анорексії, і жертви голоду, вже робили спроби проходження цього курсу, з сумно-відомими результатами. Дієтологи кажуть, що людина може вижити без рідини протягом шести днів, найбільше.

Ці результати дослідження не утримували сорокашестирічну Веріті. За час нетривалого перебування в шотланському високогір’ї, вона намагалася оволодіти мистецтвом виживання, вдихаючи вуглець, азот і кисень. Вона померла від гіпотермії і зневоднення.

Джасмухін стверджує, що харчується повітрям з 1993 року, хоча вона, дійсно, дозволяє собі чашки трав’яного чаю і шоколадні бісквіти. Засновниця культу впевнена, що смерть Веріті не пов’язана з незадоволеністю її фізичної потреби в їжі. Швидше це була відмова задовольнити духовні потреби, викликані битвою з її власним его.

Ух маячня!

Підтверджено Дарвіном

(22 вересня 1999 року, Шотландія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Ухиляння від конфлікту

Чоловік помер у четвер після падіння з даху рухомого автомобіля.

Close