Дитина природи

касаткаГолий чоловік був знайдений мертвим у басейні касатки в дельфінаріумі “Морський Світ” в Орландо, у вівторок вранці о 07:35. На тілі потопельника було знайдено кілька подряпин, інших ознак серйозних травм або укусів не спостерігалося.

Особистість голого чоловіка була встановлена за водійським посвідченням, знайденому в його кишенях одягу. Також був виявлений косяк маріхуани. Деніел – уродженець Південної Кароліни, який проживав, згідно з адресою, вказаною у водійському посвідченні, у Храмі Харе Крішни в Майамі.

Священик Пол Сеор розповів трохи про Деніела. Деніел пішов з головою в релігію, коли відразу вирішив покінчити з алкоголем, наркотиками, сексом і азартними іграми. Він кинув роботу і цілими годинами любив міркувати в каплиці, слухаючи хеві-метал. Величезному любителю природи, Деніелу, подобалося годувати птахів у дворику храму.

Одного разу, він несподівано оголосив обітницю мовчання. Потім раптово виїхав весняною порою, відчувши поклик свободи і подорожей.

Деніел залишив за собою по дорозі низку дрібних злочинів у Південній Кароліні, Вашингтоні, Техасі та Флориді. Буквально за три дні до смерті, він вийшов з в’язниці після триденного ув’язнення за те, що поцупив льодяник “Три мушкетери” з магазину “7-Eleven”. У суді він не порушив обітницю мовчання і висловлювався за допомогою паперу і ручки, заперечуючи свою провину.

І ось через три дні вільним вітром його занесло в “Морський Світ”, куди він пробрався без квитка, минаючи цілодобову охорону, перед самим закриттям. Після того, як зняв з себе плавки, він переліз через метрову огорожу і пірнув у тринадцатиградусні води басейну касатки Тіллікума. Біологи кажуть, що Тіллікум, ймовірно, грав з Деніелом як з іграшкою, не розуміючи, що він був делікатною людиною. У будь-якому випадку у любителя природи було мало шансів, коли він вирішив поспілкуватися з м’ясоїдною твариною розміром з автобус.

Це був не перший раз, коли Деніел спілкувався з морськими ссавцями. Два роки тому, він застрибнув в басейн до ламантину.

Трохи про Тилликуме: 8 років, 7.5м в довжину, 4.5т ваги, куплений за 1.5 мільйонів доларів у 1991 році в канадському місті Вікторія, після того як він і ще два його одноплемінника були причетні до загибелі дресирувальника. Його вважали небезпечним, оскільки він ніколи не навчався для контакту з людиною. Тилликум – плідний морський хижак, батько чотирьох телят, що з’явилися за час його перебування у Флориді.

Підтверджено Дарвіном

(6 липня 1999, Флорида)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Верх справедливості

Вільям за свої 45 років мав купу арештів і кілька разів встиг побувати в ув'язненні за свої злочинні діяння. Звичайно...

Close