Кульбаба

Адміністрацією Йосемітського національного парку суворо забороняються стрибки з парашутом з величних скель, які там розташовані, з міркувань безпеки.

скеля

Це анітрохи не зупиняє відчайдушних бейсджамперів, яких щороку виловлюють доглядачі парку, конфіскують парашути, заарештовують, і виписують штрафи на 2000 $.

В цей успішний для людської еволюції день, група екстремалів надумала зістрибнути з піку Ель Капітан, висотою в 1088 метрів, в той час, як сотні людей спостерігали за цим знизу.

Один за іншим, парашутисти зістрибнули і розкрили свої парашути і благополучно приземлилися, але не наш кандидат – бабуся, запекла парашутистка із запозиченим парашутом, яка перед тим пристойно розігналася більш ніж за кілометр і струсонула землю, так і не розкривши парашут.

скеля

Повернемося трохи назад. За щільно зачиненими дверима адміністрації національного парку була досягнута словесна домовленість про те, що співробітники парку в цей раз не будуть перешкоджати стрибку бейсджамперів, які в свою чергу зобов’язалися добровільно здатися, заплатити штраф і віддати парашути.

Бабулька ніяк не бажала розлучатися зі своїм цінним парашутом, взяла по-швидкому задешево чийсь парашут, у якого кільце кріпилося до ноги, а не на спині. До того ж парашутисти ревно ставляться до укладки парашутів, здійснюючи, як правило, цю відповідальну процедуру самостійно.

скеля

Її чоловік зняв знизу стрибок. Він, як і раніше, протестує проти заборони бейсджампинга.

Підтверджено Дарвіном

(22 жовтня 1999 року, Техас)

 

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Ох уж ці латиноси!

Це сталося в робітничо-селянському районі Боедо. Вичерпавши всі аргументи в рамках спору, 25-річний чоловік узяв на руки свою 20-річну дружину...

Close