Маргінали

шина резина автоСлідчі Графства Окечобі були впевнені, що смерть 28-річного Брайана була пов’язана з маніакальною звичкою його дружини до розтоптування маленьких кроликів і мишок для її сексуального задоволення. Але, в результаті, 29-річна Стефані була засуджена до двох років умовно і громадських робіт за вбивство свого чоловіка Браяна, який був знайдений у гаражі під дошкою, задавлений заднім колесом його спортивного автомобіля.

Стефані не заперечувала, що вона переїхала чоловіка, але в свій захист вона продемонструвала поліції плівки, на яких відображені сцени роздавлювання маленьких ссавців до смерті. Її ідентифікували на записах по загадковому татуюванні на її гомілці.

Такі відеозаписи “тисняви” продавалися людям, які отримують сексуальне задоволення від споглядання обличчя смерті, особливо від рук жінки. “Це було огидно і жорстоко”, – сказав державний обвинувач, помічник прокурора Бернард Ромеро, – “моїм першим бажанням було – посадити її на електричний стілець.”

Але Стефані стверджувала, що вона була підневільним учасником відеозйомок, і піддавалась побоям її чоловіком за незгоду, до його химерної смерті. Стефані в липні був винесений вердикт, що звинувачує її за двома статтями за жорстоке поводження з тваринами.

Що стосується її чоловіка, його смерть під колесами автомобіля була, мабуть, чимось подібною до сексуального акту, що стався за обопільною згодою. На нашу ж думку, людина, яка лягає під колеса автомобіля для отримання якогось оргазму гідна похвали від Премії Дарвіна.

Підтверджено Дарвіном

(Червень 1999 року, Флорида)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Школа життя

Автобус, заповнений галасливими дітьми, може довести до будь-якого краю безумства.

Close