Полум’я кохання?

вогоньНімеччина. Довга помаранчева ідилія чоловіка та жінки закінчилася після розлучення. Після тривалих запеклих судових шлюборозлучних засідань, сорокарічний Уве з Бранденбурга зрозумів, що він втратив все, крім його шкіряних штанів. Інше його майно за рішенням суду повинно було відійти у власність його екс-дружини Верени, у тому числі і будинок, в який вона тільки-тільки заїхала.

Розгніваний повною юридичною перемогою його колишньої коханої, Уве вирішив послухатися поради німецького мудреця: “Якщо життя дає Вам лимони, спаліть їх”. Спустившись у підвал формально вже не свого будинку, він проробив декілька отворів у бочці з паливом і кинув сірник.

Зловтіха розпирала його, коли весь підвал запалав у вогні за декілька секунд. Але його радість випарувалася, коли він усвідомив, що знаходиться в оточенні полум’яної стіни.

Верена, згідно іншої мудрості, посміялася останньою, коли дізналася про те, що трапилося. Знайомі кажуть, що сміх був маніакальним.

Підтверджено Дарвіном

(17 листопада 1999, Німеччина)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Чоботар без чобіт

Сім пожежних з пожежної частини графства Гамільтон вирішили справити враження на керівництво. Вони хотіли підпалити будинок і героїчно загасити пожежу

Close