Садко

вода океанРікі, 38-річний досвідчений водолаз, зняв маску, балони і ласти. Підводна риболовля, якою він весь день займався разом зі своїми друзями, закінчилася, і вони, втомлені, але задоволені, збиралися плисти додому на їх моторному катері “Мако”. Від борту катера “відчалила” драбина, по якій підводники піднімаються на борт, і, коли рибалки помітили це, вона була вже поза досяжністю багра.

Ріко стрибнув у воду і каменем пішов на дно так швидко, що його два товариші, що залишилися на борту самі ні чим не могли допомогти йому уникнути безодні морської.

Ріко забув відстебнути водолазний пояс з металевими обважнювачами, використовувані підводниками для контролю глибини. Його пояс важив 6 кілограмів. Для друзів Ріко залишається загадкою, як він міг забути про застібку, з допомогою якої можна миттєво позбутися від баласту?!

Підтверджено Дарвіном

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Вбивча краса

Далеко не секрет, що краса вимагає жертв. Перша жертва моди, двадцятип'ятирічна вихователька дитячого саду, розбилася в автокатастрофі через платформи макасин...

Close