Скороморох

більярдДвадцятитрирічний маляр отримав від друзів прізвисько “смертник” із-за його необачної поведінки, що проявлялася в тому, що він бив чолом келихи, ковтав ключі та скло. Він, взагалі, сприймався оточуючими як дурник і при цьому користувався неймовірною популярністю. Часто, він ковтав кулю для пулу так, що всі бачили, як куля знаходиться у нього в горлі, а потім виригав її.

Одного разу, типовий у всіх відношеннях день, він “заливався” в барі. Господар питного закладу вже закрив паб, коли він зі своїми друзями все ще випивали. Він вирішив розбавити веселощами сумовитий будній вечір і в черговий раз проковтнув більярдну кулю. Ні в кого це не викликало тривоги, так як цей ” фокус ” також став для всіх буденним. Але далі трюкач став задихатися, піднявся зі стільця, вийшов з бару, впав і посинів. Ні друзі, ні бригада швидкої допомоги не змогли врятувати його.

Що пішло не так?

У цьому випадку “смертник” проковтнув куля меншого діаметру, ніж ті, що зазвичай він запихав у горло. Він не знав, що кулі бувають різних розмірів. Кулі, з якими він завжди балувався, в діаметрі складають 5,03 см. А фатальна куля була розміром в 4,75 см і об’ємом на 10,52 мл, тому вона так вдало розквартирувалась в зобу у “смертника” і той не зміг спазмами викинути її назад.

Не підтверджено Дарвіном

(Шотландія)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
На десерт

Отара овець мирно споживала благодатну великобританську травичку.

Close