Тарас Бульба

педалі щеплення газ автоУ Джима була літня мати, термін дії водійських прав якої закінчувався. Вона не хотіла втрачати свою ліцензію навіть при тому, що реакція у неї була дуже маленька, про що Джим чудово знав, як ніхто інший.

Не встоявши перед рішучістю літньої матері, він особисто відвіз її на повторний тест-драйв, необхідний за законом для продовження дійсності водійського посвідчення. У прекрасний теплий сонячний день повторної экзаменовки, він забрав її з дому і привіз на місце тест-драйву.

Коли підійшла їхня черга, він супроводив мати до автомобіля і допоміг сісти на водійське сидіння. Підійшов інспектор і збирався сісти на сусіднє крісло.

І тут почало відбуватися щось безрозсудне. Джим розташувався позаду автомобіля, в трьох метрах від цегляної стіни за його спиною. Його матуся завела двигун, включила задню передачу і натиснула педаль акселератора.

Екзаменатор відбувся зламаною рукою, а от у Джима не було жодних шансів. Винуватиця ДТП заохочується подякою за порятунок людства від своїх поганих генів.

Мати навіть не з’явилася на похорон сина. За словами родичів, вона не відчуває докорів сумління за скоєне, вважаючи, що це була помилка Джима. Як би то не було, номінуються обидва.

Не підтверджено Дарвіном

(1999 рік, Іллінойс)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Полум’я кохання?

Німеччина. Довга помаранчева ідилія чоловіка та жінки закінчилася після розлучення. Після тривалих запеклих судових шлюборозлучних засідань, сорокарічний Уве з Бранденбурга...

Close