Верх справедливості

газ камфоркаВільям за свої 45 років мав купу арештів і кілька разів встиг побувати в ув’язненні за свої злочинні діяння. Звичайно ж, він не був законослухняним громадянином.

До того ж, він ще був огидним чоловіком. В 97-му його посадили за те, що він прив’язав свою дружину до ліжка і не збирався визволяти її, годувати, відпускати на роботу і навіть сходити в нужник. Тоді Розмарі, його дружині, вдалося виплутатися з мотузок і вибратися через вікно, щоб викликати поліцію.

Заточений Вільям протягом двох місяців складав вірші і створив картину, що зображає їх подружню пару, де вона була намальована в весільній сукні. Ці сентименти впливали на Розмарі, яка відправила судді прохання про його звільнення, тим більше, що у неї були фінансові труднощі в його відсутність.

У четвер, 8 квітня 1999-го, Вільям облив Розмарі бензином і підпалив її. Потім він включив газову колонку, щоб все було схоже на нещасний випадок. Але його хитромудрий план мав неприємні наслідки, коли вибухнув газ, поклавши кінець його невихованій поведінці.

Підтверджено Дарвіном

(8 квітня 1999 року, Джорджия)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
МОЗ попереджає

Пекельний вибух у національному бюро розслідувань (NBI) Філіппін, як спочатку вважали, був терористичним актом. Але подальше розслідування показало, що подія...

Close