Звеселяючий газ

медицинаМи можемо зітхнути з полегшенням і дякувати провидінню за те, що у нас двома медпрацівниками стало менше.

Керол і Марк були знайдені мертвими в їх приміському будинку чотирнадцятирічним сином Марка. Пара була в дихальних масках, сполучених з порожньою каністрою закису азоту.

Закис азоту, нам відомий як звеселяючий газ, провокує короткочасне збудження, і часто використовується для релаксації відвідувачів стоматологічних кабінетів та амбулаторних клінік. Як і будь-який інший чистий газ, він повинен бути змішаний з повітрям або киснем, щоб не викликати задуху. Само собою зрозуміло, Керол і Марк не зробили цього.

Що робить їх претендентами на Премію Дарвіна? А те, що вони обидва мали достатню медичну освіту, щоб знати про це. У Марка було 10 років стажу медпрацівником у пожежному загоні. А Керол вчилася, щоб працювати на швидкій медичній допомозі.

Офіцер, відповідальний за зв’язок з громадськістю, з департаменту, у штат якого входив Марк, заявив: “Він був найбільш освіченим і досвідченим з наявних співробітників”. Виходячи з цих слів, залишається тільки побажати міцного здоров’я тамтешнім жителям.

Підтверджено Дарвіном

(16 квітня 1999 року, Вашингтон, округ Колумбія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Дитина природи

Голий чоловік був знайдений мертвим у басейні касатки в дельфінаріумі "Морський Світ" в Орландо, у вівторок вранці о 07:35. На...

Close