Хет-трюк

скутер мопедТри молоді людини загинули в цей день в ДТП. Всі троє всілися на маленький скутер, призначений тільки для однієї людини, і каталися по жвавих вулицях Судзуокі, причому жоден з порушників ПДР не мав права керування цим транспортним засобом.

На одному з перехресть їх поїздка закінчилася після переднього крила автомобіля з пятидесятидвухрічним водієм за кермом. Скутер врізався на швидкості понад 50 км/год, і двоє з тріо злетіли в вохдух приблизно з тією ж швидкістю, перелітаючи на смугу зустрічного руху, де вони були “добиті” іншими автомобілями.

Зрозуміло, жоден з них не був у шоломі, в рукавичках, ні, взагалі, у якому-небудь предметі начинні індивідуального захисту від травм. Японські поліцейські довго ламали свої голови, виявляючи того, хто ж був за кермом скутера в момент аварії. Ну, а нам, у свою чергу, для чого напружувати свій серотонін – всі троє удостоюються номінації.

Не підтверджено Дарвіном

(24 червня 2000 року, Сідзуока, Японія)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Русские идут!

Чоловік з Хабаровська хотів розправитися зі своєю дружиною та її коханцем

Close