Караванник

брокколі салатПоліція Лос-Анджелеса оголосила про зникнення водія вантажівки і самої вантажівки з брокколі на борту.

У тому числі зв’язалися і з поліцією штату Огайо, де через чотири дні була знайдена вантажівка. Вона була не на ходу, тому був буксирован на найближчу АТС. Механіки, крім порожнього паливного бака, проблем не виявили. Особисті речі водія і сім брикетів марихуани були виявлені в кабіні вантажівки.

Компанія, у власності якої перебував вантажівка, і поліція були зацікавлені в упійманні неправедного водія. Незабаром поліцейський помітив на півметра видатні з піддонів з брокколі ноги розшукуваного злочинця.

Брокколі миттю розвантажили, залишивши тільки заморожене тіло водія, що стоїть догори ногами, примерзлого до підлоги кузова-рефрижератора головою. Його оточили опалювальними приладами і в кінцевому рахунку відірвали від підлоги.

Слідчий пояснив, що водій холодильника на колесах хотів дістатись до схованки з кокаїном, розташованого за піддонами з брокколі, коли він впав і втратив свідомість. Не повертаючись до нього, він помер від гіпертермії в крижаному повітрі.

Можливо, йому варто було обмежитися контрабандою наркотиків виключно в Каліфорнії, з її жарким кліматом.

Підтверджено Дарвіном

(24 січня 2000 року, Штат Огайо)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Приборкання норовливого

У четвер вдень двадцятидев'ятирічна Андреа споряджала свою молоду і енергійну аравійську кобилу, яку вона виграла в лотереї у минулому році.

Close