Крила, ноги, хвіст

страусФольклор в США дуже багатий на приказки. Наприклад: “Не сідай на навпочіпки, коли ти в чоботях зі шпорами” або “Не вчи свиню співати – ти даремно витрачаєш свій час і дратуєш свиню”.

Джерело мудрості, чи не правда? Цицерон з Вольтером нервово курять, решта давно вже плюються чистим нікотином.

Так от, нещодавно збірка дуже повчальних американських висловлювань поповнилась ще одним: “Не змінюй ритму, танцюючи зі страусом”.

Джентльмен з Денвера ніяк не міг знайти партнерку для танцю. Ситуація, дійсно, тупикова, але кмітливість і гострий розум творять чудеса. І ось воно витончене розв’язання проблеми: партнер – страус. Так, страус. Він пішов на страусину ферму. Паркан у 3,5 метра – не перешкода для спраглого танцювати порхаючого балеруна. І ось вона – пасія перед ним.

Спочатку він делікатно запросив страуса в рамках прелюдії на повільний танець. Пара кружляла в ритмі повільного вальсу по загону. Потім він вирішив додати пристрасті і перейшов на темп швидкого фокстроту. Та танцюрист схибив, чи наступивши страусові на ногу, чи то страусові не до вподоби виявився стрімкий танок, чи ще чого. Загалом, страус почав махати крилами і клювати партнера. І тут наш ідіот зробив саме невірне па – вирішив втекти від птиці.

Страуси мають стадний менталітет. Якщо побіг, то побіжать за ним усі інші. Усвідомивши, що від страуса на двох своїх не втечеш, хитрюга впав навзнак, прикидаючись мертвим. У страусів дуже потужні ноги, і впасти під страуса, що біжить, рівносильно падінн під колеса автомобіля.

Власник ферми, нарешті, виявив вторгнення і викликав службу порятунку. Танцюрист був врятований від смерті, але лікарям простіше перерахувати, що у нього залишилося неушкодженим.

Не підтверджено Дарвіном

(10 червня 2000 року, Колорадо)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Лавина

Дроворуб, який розгружав партію деревини, витягав колоду знизу, на яку спиралися верхні колоди.

Close