Липка трагікомедія

ізолентаФанатична віра в ізоляційну стрічку часто підводить таких людей як Стівен.

Справа в тому, що ізолента має славу (серед декого) засобу для усунення будь-яких проблем. Відвалився бампер або дзеркало у автомобіля – ізолента. Порізався палець – ізолента. Дістала теща – ізолента. Перелік корисних практичних застосувань ізоляційної стрічки нескінченний.

Стівен з товаришем ловили рибу на озері Колумбія в чотириметровому алюмінієвому човні, неодноразово залатаному, звичайно ж, ізолентою. Встановлений на човні мотор також був закріплений ізолентою. Однак у той ранок ізолента впала в очах Стівена, зіпсувавши до того бездоганну репутацію.

Човен і без того перевантажений на 200 кг, розсипався, коли на дзеркальній гладі озера раптово з’явилися маленькі хвилі.

Американська берегова охорона врятувала компаньйона, ну а Стівену шансів надано не було, хоча, якби у нього під рукою виявилась ізолента, він напевно б придумав, як з її допомогою врятуватися.

Підтверджено Дарвіном

(24 квітня 2000 року, Штат Орегон)

P.S. Ще одна історія про алюмінієвий човен – Граблі

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Ох уж ці латиноси! (ч. 2)

Домініканська жінка захопила з собою в політ її друга, що миттю раніше штовхнув її з балкона третього поверху.

Close