Прокол

шина резина автоШиномонтажник з Монтесуми і його брат вулканізовували тріщину в тракторній покришці.

Процес зняття покришки дуже трудомісткий і небезпечний. Але ще більш небезпечно робити, як вони: приварювати гумову латку газозварювальним апаратом, не знімаючи колеса і не спускаючи його.

Звичайний школяр розповість Вам, що нагрівання повітря в закритій посудині, яким є колесо, веде до зростання тиску, що “створюється” газом на стінки посудини. Раз вже так вийшло, що шкільні роки і кілька років роботи на вулканізації не залишили відбитків найпростіших істин в головах, то ласкаво просимо до лав Дарвіна.

Свідки кажуть, що, коли колесо діаметром 1,22 м вибухнуло, покришка злетіла з диска з шаленою швидкістю, ударяючи Роберта по голові. Сила вибуху була настільки жахлива, що відкинула пікап, що стояв поруч, а його відгомони знову пронесли ім’я Саддама в купе зі словоформами невичерпного поняття “fuck” з уст поліцейських, місцеве відділення яких знаходилося в двох кілометрах від шиномонтажного сервісу.

Власника сервісу оштрафували, але він збирається оскаржити таке рішення, аргументуючи, що вони обидва були навченими. Більш того, менеджер і клієнт, водій трактора, вказували на небезпечність обраного методу вулканізації, але, навчені професіонали їх не послухали.

Підтверджено Дарвіном

(19 квітня 2000 року, штат Джорджія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Очманілі ручки

Літо є найбільш врожайним на дурість сезоном. Отже, леді та джентельмени, зустрічаємо тридцятичотирирічного Чарльза, муляра з Денвера.

Close