Приборкання норовливого

кіньУ четвер вдень двадцятидев’ятирічна Андреа споряджала свою молоду і енергійну аравійську кобилу, яку вона виграла в лотереї у минулому році.

Кобила дуже важко навчалася і все ще була нелюдимою. Щоразу, коли Андреа пробувала надіти на неї вуздечку, кінь задирав голову, не даючи господині приборкати себе.

Тоді Андреа втілила в життя блискучу ідею – обв’язала мотузкою морду аравійки, а інший кінець мотузки прив’язала до своєї талії, щоб кінь не зміг закинути голову, в той час, як руки будуть вільними, і вона зможе, нарешті, закріпити вуздечку.

Але коні в 500 разів сильніше людей, якщо вірити помічникові шерифа Лансу Модіспакеру, який повідомив, що кобила знову злякався, збила Андреа з ніг і почала бігати по загону, тягнучи на собі свого колишнього дресирувальника. Мотузка була коротка, тому господиня була постійно потрапляли під копита.

Батько Андреа прибіг з ножем та перерізав мотузку. Але після десяти хвилин цих каруселей з конячкою, вона жила лише кілька годин в місцевій лікарні.

Підтверджено Дарвіном

(8 березня 2000 року, Штат Невада)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
На понт

Пномпеньский водій таксі-мотоцикла кинув виклик своєму сусідові, у якого була репутація крутого мужика - встати під гніздо шершнів

Close