Тата потрібно слухатись

кухня ніж набір ножівЕндрю звинувачував свого десятирічного сина у зникнення коробки з тортом.

Хлопчик заперечував свою провину, що сприяло ескалації конфлікту. Коли сварка стала занадто емоційною, батько вивів нащадка до гаража, поговорити по-чоловічому.

Ендрю вручив двенадцатисантиметровий кухонний ніж розлюченому синові і кинув виклик хлопчикові – штрикнути батька, якщо він так ненавидить його. Хлопчик кинув ніж, але Ендрю підняв його і поклав знову руку сина. У цей кульмінаційний момент ображений хлопчик встромив ножа в груди батька.

Ендрю помер від отриманої рани в лікарні. Його останніми словами було питання: “Ви вважаєте, що це зробила дитина?”

Четвертокласник, звинувачений у вбивстві і незаконному володінні зброєю, мужньо зустрів звинувачення про ув’язнення на три роки. Але держобвинувачу Девіду Мілларду вважається малоймовірним, що хлопчик буде відбувати термін ув’язнення, оскільки хлопчик був спровокований.

Підтверджено Дарвіном

(13 березня 2000 року, Нью-Джерсі)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Королева бургерів

Лайза, 22-річний менеджер закладу швидкого харчування "Король Бургерів", працювала в нічні зміни, змовилася зі своєю колегою з денної зміни, 34-річним...

Close