Батискаф

Дуже повчальна повість. Тридцятидворічна Карла заснула за кермом автомобіля і заїхала в канал десятиметрової глибини. Стривожена своїм скрутним становищем, вона набрала 911 на своєму стільниковому телефоні. Оператор переконував відкрити вікно або двері, щоб вибратися. “Якщо я це зроблю, то вода потрапить в салон!” – заперечила вона.

BMW авто

Якщо Вам не пощастило, і Ви опинилися в пастці в потопаючому автомобілі, постарайтеся негайно відкрити вікно, щоб вибратися з транспортного засобу. Як тільки машина потрапляє у воду, тиск води на двері не дасть вам відкрити її. Тільки, коли вода майже повністю заллє салон, зрівнюючи тиск на двері з обох сторін, авто можна відкрити.

У середньому, автомобіль тоне 10 хвилин. Природно, це залежить від ступеня герметичності салону. Якщо ж скла мають електропідйомники, то треба діяти особливо швидко, так як вода, незалежно від того наскільки надійна гідроізоляція проводки в автомобілі, все одно призведе до короткого замикання.

Карла була хорошим плавцем і, можливо, могла врятуватися, якби відразу пішла на зустріч пораді оператора служби порятунку. Коли Карлу і її BMW 328 98-го року витягли з каналу, то виявили ключі запалювання у неї в гаманці, тобто вона вже збиралася залишати машину. Ліве заднє скло було майже відкрито.

Підтверджено Дарвіном

(16 лютого 2001 року, Флорида)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Приємне полегшення

Коллін і його товариш працювали в поліцейській академії Іллінойсу та були хорошими друзями. Обидва відчували неприязнь до свого начальника і,...

Close