Чіахуахуа

Сер Дарвін Сер Ньютон хіхікають разом.

Чіахуахуа (Мексика) є батьківщиною двох гарячих печер, що містять найбільші на планеті кристали природного походження, відомі людству. Деякі з цих прозорих кристалів більше шести метрів завдовжки.

Нещодавно виявлені печери, які йдуть на 365 метрів нижче поверхні землі, несуть прокляття для тих, хто прагне розграбувати їх багатство.

Чіахуахуа

Чоловік намагався вкрасти один з чудових кристалів, відірвавши його від стелі, і, можливо, йому це вдалося б, якщо б він не стояв безпосередньо під прозорим монолітом. Його просто розчавило блискучим сталактитом.

Але у Міки Туоліфа інша інформація щодо причини смерті розкрадача природних скарбниць, що відрізняється від офіційних новин “Discovery Channel”. Він каже, цей джентльмен не був смертельно вражений кристалом, а його просто придавило до землі, і він не міг зрушити з місця гігантську бурульку. Температура в печері перевищує 43 градуси Цельсія, і він був фактично приготований в цій природній духовці. Мік був знайдений озброєною охороною, що здійснює обхід в печері. А сам оповідач, Мік, був одним з добровольців, що виносили величезний мант з печери.

Чіахуахуа

Підтверджено Дарвіном

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Ахіллес

Збройні зіткнення племен в Північній Гані повсякденні. Ратники часто звертаються до шаманів з надією, що їх чаклунство зробить їх невразливими.

Close