Приємне полегшення

Glock глок пістолет зброя

Коллін і його товариш працювали в поліцейській академії Іллінойсу та були хорошими друзями. Обидва відчували неприязнь до свого начальника і, щоб знімати стрес, після того, як їх шеф в черговий раз насолив їм, вони розслаблялися, бавлячись грою власного винаходу.

Гра, покликана розвіяти їх образу, мала три назви: “Приємне полегшення,” “65%-а безпорадність,” або “Рана на мільйон доларів”.

Після зустрічі на службі під Новий Рік, напарник Колліна передав йому свій табельний напівавтоматичний пістолет “Glock” з чарівними словами “Приємне полегшення”. Вони обмінялися на цей раз своїми пістолетами, змінивши правила гри, адже передноворічні ночі – особливі.

“Я здивуюся, якщо він заряджений”,- з такими знаменними словами Коллін засунув дуло пістолета собі в рот і зіграв свій останній раунд у “Приємне полегшення”

Слідчі допитали двох друзів Колліна і трьох знайомих йому жінок. Всі вони підтвердили, що Коллін був абсолютно нормальною, щасливою людиною. Думками про суїцид не страждав і не мав наміру здійснювати самогубства. Також з’ясувалося, що Коллін випив на роботі з друзями за кілька годин до самоусунення. Рівень алкоголю в крові був 0.09 %. За законами штату Іллінойс йому навіть можна було сідати за кермо.

Коллін лукавив, кажучи, що він здивується – він не встиг здивуватися.

Підтверджено Дарвіном

(1 січня 2001 року, Іллінойс)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Сномобоутер

З тих пір, як спустилися з дерев на землю і навчилися добувати вогонь, ми відкрили нові способи робити наше життя...

Close