Що в лоб, що по лобі

ремінь безпекиБрендон (21 рік) їхав до будівлі суду (щоб вислухати обвинувачення в порушенні правил дорожнього руху: перевищення швидкості, відсутність при собі водійського посвідчення і непристебнутий ремінь безпеки), коли він втратив контроль над своїм автомобілем Хюндай, вилетів на смугу зустрічного руху 64-ої автомагістралі і зіткнувся з вантажівкою, що тягла планшетний трейлер з трьома автомобілями.

Оскільки Брендон знову не був пристебнутий він пробив лобове скло, вилітаючи з автомобіля, як з катапульти. Зрозуміло, він помер на місці автокатастрофи.

Не підтверджено Дарвіном

(23 березня 2001 року, Вірджинія)

А от розповідь про Джастіна більш складна. Доля була до нього прихильною. Одного разу, він, пристебнутий ременем безпеки, летів зі швидкістю 145 км/год і протаранив лобове скло після зіткнення. Наступні 18 днів Джастін провів у комі.

Рік потому Джастін їхав з один, знову непристебнутий, і знову пробив головою лобове скло, коли керований ним автомобіль налетів на бордюр тротуару. На цей раз синьйора Фортуна повернулася до лісу передом.

(Березень 2001, Північна Кароліна)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Хо-хо-хо!

Потенційний злодій був виявлений у вигляді купи кісток каменярями, які працювали над реконструкцією магазину сувенірів.

Close