Сномобоутер

З тих пір, як спустилися з дерев на землю і навчилися добувати вогонь, ми відкрили нові способи робити наше життя легше.

Століття тому витривалі арктичні люди виявили, що ковзати на дошках в глибокому снігу набагато легше, ніж ходити, а коли винайшли двигуни, стало очевидно, що рано чи пізно витончені людські уми схрестили б ці два винаходи між собою. Так з’явився снігохід.

У наші дні безстрашні експериментатори знаходять альтернативні способи застосування снігохода. Хоча 250-кілограмові снігоходи не призначені, щоб плавати, і фактично не тримаються на воді, люди виявили, що вони можуть на швидкості ковзати по поверхні води на снігоходах. Це називається “вотерскіппінг” або “сноумобоутінг”.

Сномобоутер

Сорокадев’ятирічний Гері не знав, як кататися по воді на снігоході. Але, так як він жив у Штаті Монтана, де чоловіки зобов’язані здійснювати суворі, далеко не дівчачі вчинки, Гері наважився покататися по воді. Так, вотерскіппінг набрав новонаверненого.

Демонструючи свою мужність, без всяких там рятувальних жилетиків, Гері видерся на свій снігохід. Завів двигун, погарцював трохи на снігоході і полетів розсікати гладь водоймища. Він мчав, як ковбой Мальборо на своєму мустангу, або як його нерозлучний друг Харлі Девідсон на своєму харлеї. Всього кілька миттєвостей – і лихий снігохід забрав Гері за 180 метрів від берега до великої радості роззяв.

Сномобоутер

Вирішивши, що пора повертатися, Гері надумав розвернутися на воді. Він скинув швидкість і заклав крутий віраж. Це і було проявом тупості – банальне незнання фізики. Втративши імпульс руху, він зміг залишатися на плаву ще метрів 15, після чого, його приятелі в жахом спостерігали, як снігохід занурювався на дно, несучи в спінену безодню разом з собою Гері.

Вотерскиппінг – сіра пляма в законодавстві США. Юристи не встигли ще змусити одягати рятувальні жилети на сноумобоутеров, на відміну від водних лижників і водних мотоциклістів. Зараз щорічно проводиться чемпіонат світу з вотерскіппінгу в Грантсбурзі, штат Вісконсін. Єдиним штатом на 2001 рік, де заборонено катання по воді на снігоходах була Небраска.

Штат Монтана виплекав першу офіційну жертву-потопельника вотерскіппінга.

Підтверджено Дарвіном

(8 липня 2001 року, Штат Монтана)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Сніжки

Два збирача проїзного мита на автомагістралі I-95 захопилися грою в сніжки. Один з них вирішив добути трохи боєприпасів, намагаючись урвати...

Close