Блеф

небезпека нежасний випадокАндреас, двадцятитрирічний екс-“вишивала” з Італії, був знайдений в калюжі крові біля польової дороги. Було схоже, що він став жертвою якогось маніяка з садистськими нахилами. Його ліва нога була майже повністю відрізана. Останнім його вчинком був дзвінок в службу порятунку. Оператори почули лише передсмертний хрип. До того часу, коли допомога прибула до нього, він уже сконав від надмірної втрати крові.

Сумна історія? Не зовсім.

Виявляється, Андреас змовився зі своїм кузеном, щоб зробити аферу для страхової компанії. Кузен, який був на шість років старшим, зізнався, що він був “злочинцем”, який нібито напав на Андреаса. Заплановане страхове шахрайство пішло якось криво.

Андреас переконав кузена відрізати його ліву ногу бензопилою, щоб запхати в свої кишені майже мільйон доларів, за рахунок численних страхових полісів. Постійна непрацездатність – все, що потрібно для отримання компенсації.

Кузен розпиляв ногу Андреаса нижче коліна і зачепив артерію. Потім він утік, скинувши бензопилу в річку. Тепер він сидить за ґратами, звинувачений у вбивстві.

Смерть Андреаса – класичний приклад долі, що підтверджує приказку страхових агентів: “Той, хто застрахував своє життя, обов’язково скоро загине”.

Підтверджено Дарвіном

(Січень 2002 року, Італія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Зулуси

Три мексиканці вирішили пограбувати одного чоловіка в Альбукерку, який розмістив оголошення про продаж зброї.

Close