Форт Баярд

механізмСімдесятирічний інженер на пенсії був знайдений поліцейськими з кулею в шиї. Спочатку випадок був класифікований як вбивство. Коли ж детектив безтурботно відкрив кришку дерев’яної скрині, куля в лічених сантиметрах просвистіла повз нього.

Поліцейські поспішно пішли з дому мертвого інженера, поступаючись дорогою військовим експертам.

Ті, у свою чергу, встановили місцезнаходження дев’ятнадцяти смертельних пасток в стінах, стелях і інших об’єктах інтер’єру. Виявилося, що тарілки були ключем до розгадки, ними пенсіонер позначав розташування пасток, залишаючи таким чином для себе підказки.

Інші пастки включали численні приховані дробовики, що приводяться в дію нитками та вибухаючий кошик з пивом, який вибухав, як тільки певна кількість пляшок з нього виймалась. Знадобилося три тижні, щоб знайти і знешкодити 19 з 20 пасток. Фахівці дивувалися побаченому, відзначаючи, що все геніально і жорстоко продумано.

Охрещений епітетами “жорстокий” і “розумний”, але забудькуватий лауреат Премії Дарвіна був охарактеризований сусідами як мовчазний і умиротворений сусід, який постійно насолоджувався неробством в його гаражі.

Родичі кажуть, що він не міг пробачити своїй дружині розлучення двадцятирічної давності, тому поліцейські вважають, що він почав монтувати пастки ще чотирма роками раніше, після того, як згідно рішення суду, що розтягнувся на всі ці послярозлучні роки, будинок все ж повинен був перейти у її власність.

Підтверджено Дарвіном

(Листопад 2002 року, Бельгія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Армакєдон

Біля території табору для неповнолітніх порушників закону, на високовольтних дротах висіли старезні кеди.

Close