Глухий приїхав

рельсиУ чоловіка з Олазе зламалася машина на 35-ій автомагістралі. Всі спроби полагодити автомобіль зазнали фіаско, таким чином він вирішив відійти подалі від галасливої автостради, щоб викликати допомогу.

Кращого місця для розмови важко і придумати. Залізничні рейки! Де ж ще поговорити?

Коли машиніст помітив його, той стояв з стільниковим телефоном, притиснутим до одного вуха. Друге вухо він навмисно закрив рукою, щоб шум локомотива, що наближається – не заважав йому.

Влада безпорадна, все думає як відвернути смертельні випадки на залізницях. На Лонг Айленді, Нью-Йорк, створений реабілітаційний центр, оскільки всі машиністи без винятку ненавмисно колись вбили когось своїм поїздом.

Машиністи ніяк не можуть зрозуміти, як люди не усвідомлюють, що поїзд – сотні тонн інертної маси, яку не можна зупинити навіть на відрізку довжиною з футбольне поле.

Підтверджено Дарвіном

(2 серпня 2002 року, Канзас)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
“Встрєчка”

У дитинстві та підлітковому віці він часто проводив сумні вечори біля залізниці, застрибуючи на поїзда, що проїжджали повз та сплигуючи...

Close