Графіті

Близько 16:45 мешканці передмістя повідомили в поліцію про гучні звуки, що супроводжувались вогнем та яскравими спалахами.

Звуки виходили від місця проходження залізничного полотна в містечку Філіпстад.

З думками про терористичний напад, пожежі і ще, Бог знає з чим, поліцейські команди помчали до зазначеного місця. Перед їх світлим поглядом постав палаючий і метаючий блискавки дах електропоїзда.

Коли пожежа стихла (добровольців для гасіння не знайшлося), експерти взялися за розслідування і з’ясування причин події.

Ще не висохла фарба на стінах поїзда і бризки від автомобільного спрею стали першими ключиками до їх здогадів.

І ось вона офіційно підтверджена версія:

Норвезький молодик, який проживає в бідному районі міста, став жертвою жорстокого тоталітарного суспільства, що люто пприсікає всі прояви індивідуалізму. Борючись за чистоту своїх вічно пунктуальних електричок, суспільство нав’язує цей формалізм і людині, роблячи його своїм рабом. Ці бюрократи дійшли до того, що навіть прикріпили попереджувальні таблички про небезпеку високої напруги!

High Voltage напруга небезпека

Піднявшись по парканах на дах поїзда, сімнадцятирічний неформал, озброєний балонами фарби, взявся за свій шедевр, покликаний раз і назавжди стерти з лиця суспільства всі кліше та штампи. Пацана анітрохи не бентежив факт, що мало хто зможе побачити його твір на даху електрички – він ламав парадигму. Дві години наполегливої праці – і ось північний Че Геварра розгинає ниючі коліна, піднімаючись, щоб побачити цілком плід своєї праці… Але, мимовільний дотик головою до головної лінії електропередачі, зробило художника останнім очевидцем свого шедевра, а шедевр, відповідно, останнім в житті творця.

Зате він осяв всю округу яскравим світлом, так як по його тілу бігли 15 000 Вт. Останки генія настільки вигоріли, що експерти не відразу встановили факт людської жертви.

"Светить всегда! Светить везде! До дней последних донца!" © В. В. Маяковский

Підтверджено Дарвіном

(23 листопада 2002 року, Осло, Норвегія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Пилите, Шура, пилите!

Хорват підірвався, намагаючись добути собі трішки вибухової речовини.

Close