Капітан-двієчник

Населення Тандер-Бея, красивого містечка, розташованого на берегах Верхнього озера, якісно поліпшилося, у зв’язку з відходом з життя наступного Дарвинского кандидата.

озеро обонгаОтже, місце дії – озеро Обонга, це в ста шістдесяти кілометрах на північ від Тандер-Бея. Все вийшло, дійсно нерозумно.

Його перша помилка – основоположна: він примітивно не вмів плавати і запірнув у воду з борту свого судна без всяких там обтяжуючих надмірностей у вигляді рятувального жилета або кільця того ж самого призначення.

Його друга помилка – він не захотів порахуватися з вітром, який все далі і далі відносив його плавзасіб (само собою – човен не “стояв на якорі”, тим самим він ставав недосяжним для мотузок і багрів.

Третя помилка – він не навчив свою дружину керувати судном, зокрема, вона навіть не могла завести двигун, щоб встигнути йому на допомогу.

Ну, а четверта його помилка полягала в тому, що він, як володар, п’ятнадцятиметрового судна зобов’язаний, згідно з наказами канадських законотворців, обладнати його рятувальною шлюпкою зі звуковим сигнальним засобом, наприклад свистком, що знову-таки могло вберегти його від номінування на премію.

Не підтверджено Дарвіном

(1 липня 2002 року, Канада)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Графіті

Близько 16:45 мешканці передмістя повідомили в поліцію про гучні звуки, що супроводжувались вогнем та яскравими спалахами.

Close