Механічний погром

пресСорокадев’ятирічний робочий сіеттлського заводу “Боїнг” працював з чотириметрової секцією труби, що в перспективі мала стати частиною фюзеляжу.

Збірка літака – це не горобцям дулі демонструвати, тому корпус авіалайнерів проходять суворі випробування, в тому числі на міцність.

Величезний гідравлічний прес, керований комп’ютером, здатний чинити тиск 9072 кг на квадратний дюйм. Потенційна небезпека роботи з таким монстром повинна бути очевидна для робочого, який 16 років перебуває в профспілці механіків.

Не знімаючи і навіть не послаблюючи тиску, спричиненого на корпус гідравилічним пресом, робітник став викручувати болти. Четвертий болт став фатальним, коли тридцятиисантиметровий в довжину і тридюймовий в діаметрі, почувши свободу латунна склянка преса, вискочила на скаженій швидкості, обдаровуючи неродивого механіка “щолбаном” по лобі за виявлену недбалість. Від того удару відкинуло на два з половиною метри, а склянку відрікошетила в підйомний кран, що знаходився на 15 метрів вище.

Підтверджено Дарвіном

(15 січня 2002 року, Штат Вашингтон)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Бразильська рулетка

Явище, відоме в світі як "російська рулетка" істотно каталізувало природний відбір серед людей.

Close