Митниця дає добро

датчик Гейгера радіаціяІз-за постійних спроб контрабанди радіоактивних речовин з країн пострадянського простору, на угорських прикордонників, які працюють на кордоні з Україною, покладається величезна відповідальність.

Всі прикордонні переходи, від мала до велика, обладнані датчиками Гейгера-Мюллера, які зовні нічим не відрізняються від рамок металошукачів в аеропортах, але замість металу, вони призначені для виявлення радіоактивних речовин.

Чоловік з рюкзаком підійшов до “межі”. Він здався трохи п’яним, але в Україні п’яні мужики – не рідкість, а в Росії взагалі на кожному кроці трапляються. Чоловік був проінструктований, що йому належить пройти огляд в армійській обладнаній спецвантажівці, напічканій засобами виявлення ядерних, біологічних і хімічних речовин.

Солдати кажуть, що він не дійшов кілька кроків до них і замертво впав обличчям вниз. Коли вони перевернули тіло, виявили велику рану, пропалену в його череві. Ідіот скотчем примотав шматок радіоактивної речовини до тіла!

Вони знайшли балончик ядерних відходів, про яку на українській стороні кордону ніхто не чув і не бачив. Чоловік заслуговує нашої поваги кілька разів, так як не будь цієї дурниці – могли б постраждати багато людей.

Не подтвержденно Дарвіном

(Березень 2002 року, Угорщина)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Етанол-метанол

"Мы скоро узна-а-аем, ученый я или нет?" - бурмотів собі під ніс російський професор, відпиваючи пару ковтків метанолу з пробірки.

Close