Нокаут, або відданий боксер

РГД-5 гранатаОдного разу, пізно вночі, в передмісті Луганська курсант школи міліції проводжав двох жінок до дому. Тієї ж ночі, в тій же самій локації місцевий депутат вигулював свого улюбленого чотириногого друга “боксерської крові”. Як ви вже здогадалися, шляхи їх перетнулися.

Курсант, будучи майбутнім охоронцем порядку не забув нагадати шановному, що собакам, боксерам тим паче, за законом потрібно ходити в наморднику і з повідком. Місцеву сорокалітню шишку розлютило, що якийсь молодик вказує йому що робити. Курсант теж був “на коні” в присутності двох-то дам.

Слово за слово… і конфлікт усній формою не обмежився. Вичерпавши всі цивілізовані методи розгляду, депутат дістав з широких штанин гранату РГД-5 і кинув її під ноги курсанту. Тим часом, яблуко розбрату, тобто собака-боксер, демонструючи свою відданість і вишкіл, мухою метнувся за гранатою і повернув її господареві. Депутата і боксера спіткала однакова смертельна доля.

Якого біса депутат тинявся з гранатою по вулицях, і звідки взагалі вона в нього взялася може будуть з’ясовувати правоохоронні органи.

Не підтверджено Дарвіном

(29 липня 2002 року, Україна)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Поранений звір також небезпечний

Деніел і його друг практикувалися у стрільбі у себе на фермі. Замість звичайних мішеней (мишей і пташок, банок і пляшок)...

Close