Реактивне таксі

боінг 737Поняття “біла зона” в аеропортах означає, що можна виїжджати на злітно-посадкову смугу, в тому числі і таксі для посадки-висадки пасажирів. Але таксистам правила ні до чого.

Шістдесятилітній таксист, не дивлячись на червоне світло світлофора (це ж абсолютно штатна ситуація для таксиста), виїхав на злітну смугу і поїхав позаду 737-го Боїнга. У той самий момент пілот дав гарі, щоб набрати 225 км/год і відірватися від землі.

Авіатори порівнюють силу реактивних потоків 737-го, що вириваються із сопла двигуна, з потужним ураганом.

Таксі кувиркало 25 метрів, поки не скинуло на камені кромки берега затоки Гуанабара. Таксист, звичайно ж непристебнутий, вилетів через бокове вікно автомобіля. Він пролежав у комі зі зламаним черепом і грудною кліткою і відправився в інший світ через чотири дні.

Поганий приклад заразливий: два тижні потому інший автомобіль опрокинуло потоком двигунів реактивного літака. Дві жінки, що знаходилися в автомобілі, вижили, відбувшись переляком і незначними забоями.

Підтверджено Дарвіном

(30 січня 2002 року, Бразилія)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Капітан-двієчник

Населення Тандер-Бея, красивого містечка, розташованого на берегах Верхнього озера, якісно поліпшилося, у зв'язку з відходом з життя наступного Дарвинского кандидата.

Close