Сержант-випробовувач

Військова база в Форт Брегг багато бачила на своєму віку, але таких перлів в її історії, мабуть, ще не зустрічалося.

Сержантові Лоу надійшов наказ установити рухомі мішені на навчальному полігоні. На допомогу йому відрядили трьох солдатів. Планувалося проведення навчань у стрільбі з уявними танками противника. Ці четверо попрямували далеко в поле, щоб прибити мішені до ходових платформ. Одна от тільки проблема – молотка з собою не взяли.

На флоті чистка палуби зубною щіткою є проявом дідівщини, тут же сержант розпорядився забивати цвяхи з наявного під рукою кілочком від намету, а сам попрямував тинятися по полігону в пошуках чого поважче.

Лоу підібрав легкий протитанковий снаряд, що не розірвався після попадання в ціль M72A2 66mm LAW (Light Anti-Tank Weapon). Крім того, це був навчальний снаряд, який відрізняється помаранчевою боєголовкою і не настільки потужний, як його бойовий побратим.

базука снаряд

Солдати попросили сержанта віднести снаряд до саперів, але Лоу, пробомотавши “Це всього лише бракований снаряд”, почав ілюструвати нешкідливу природу боєприпасу.

Після другого удару чутливий до механічного впливу п’єзоелектричний детонатор удостоїв Лоу долі, приготованої рухомій мішені: вибух відірвав ліву руку сержанта Лоу, частину його правої руки і завдав смертельних ран органам черевної порожнини та легким.

Підтверджено Дарвіном

(8 червня 1983, Північна Кароліна)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Назад в природу!

Тисячоліття тому, якщо вірити теорії Дарвіна, люди спустилися з дерев. Людина еволюціонувала і розвивалась весь цей час, але такий собі...

Close