Стріли Купідона

Вісімнадцятирічний Деніел проводив відпустку зі своєю ріднею на Гавайських островах. Він познайомився на місцевому пляжі з трьома дівчатами, які, можливо, і викликали у нього запаморочення.

Через півгодини після їх зустрічі він грався у створеному природою-матінкою брандспойті, іменованому “Гейзер Халона”. По своїй суті це природою створена труба в скелі, через яку хвилі стріляють струменем морської води в повітря на шестиметрову висоту.

гейзер

Замкнені ворота і паркан захищають цей гейзер від людей. Ну і, звичайно ж, стоять попереджувальні таблички, куди ж без них, рідних? Свідки сказали, що Деніел пройшов повз них незадовго до трьох годин ночі. Вони вважали своїм громадянським обов’язком – нагадати йому, що туди не варто потикатися. У відповідь він заявив, що хоче відчути, як вода б’є у груди.

гейзер

Тридцять секунд через його бажання було задоволено сповна. Безліч людей здивовано спостерігали, як він, сміючись, підійшов до гейзера, із-з задоволенням ловив бризки, встав під ним, і був підкинутий стовпом води вище, ніж на метр, а потім полетів головою вниз у злощасну розколину.

гейзер

Водолази дістали тіло Деніела на наступний день. Це був четверта жертва океанічного гейзера з 1927 року. Двоє чоловіків загинули в 1969 і 1986 роках, а одному дивом вдалося вижити в 1967-му.

Колишні юні супутниці були шоковані вчинком Деніела, але їх втішив інший молодий чоловік, на футболці якого було написано “Кожен день смерть ходить поруч”.

Підтверджено Дарвіном

(30 червня 2002 року, Гаваї)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Фазенда

Фермер з Сан Пауло вирішив влаштувати розправу бджолам, що саме разквартирувались на його апельсиновому дереві.

Close