Ямакасі

паркур ямакасіПовальне захоплення Ямакасі давно перемістилося за стіни Парижа. Елементи цієї міської художньої форми можна побачити всюди: Джекі Чана посадили на лавку пенсіонерів в бойовиках, в музичних кліпах посунули брейк-дансерів, ну і, звичайно ж, мистецтво ямакасі проникло в рекламу.

В одному з цих клонованих паркуровских роликів конторський службовець біжить додому з прокресленою прямою лінією, не дивлячись на будинки, на дахах яких він, як крута стриптизерка, намотує круги на телевізійній антені, не дивлячись на паркани, автомобілі, світлофори…

…саме такий же білий комірець Марк (22 роки) потрапив у цю модну течію і у вільний час почав стрибати через все, що під ноги попадеться.

Якось пішов він з друзями до бару. По дорозі він перестрибнув з однієї багатоповерхової парковки в Мейденхед – на іншу. На зворотній дорозі він вирішив повторити колишній маршрут і загримів у дванадцатиметрову прірву.

Його друг сказав: “Ми завжди стрибали через що завгодно, коли нам було нудно.”

Підтверджено Дарвіном

(29 вересня 2002 року, велика Британія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Глухий приїхав

У чоловіка з Олазе зламалася машина на 35-ій автомагістралі. Всі спроби полагодити автомобіль зазнали фіаско, таким чином він вирішив відійти...

Close