Зулуси

балончик газовийТри мексиканці вирішили пограбувати одного чоловіка в Альбукерку, який розмістив оголошення про продаж зброї.

Грабіжники домовилися про зустріч з продавцем. З битою і з газовим балончиком вони прийшли на обумовлене місце “розкуркулювати” торговця.

Яке ж було їх здивування, коли людина, що задумав продати їм пістолет прийшов на зустріч з цим самим пістолетом. Дізнавшись про лихі наміри “покупців”, коли ті напали на нього, продавець показав їм товар наочно. Вісімнадцятирічний Карлос зловив кулю і помер раніше, ніж прибула бригада медичної допомоги.

Карлос не удостоївся б уваги комітету Премії Дарвіна, якщо б він нападав на людину, яка несподівано опинилася б озброєною. Але кидатися із балончиком зі сльозогінним на озброєного вогнепальною зброєю чоловіка, це було свідомо та рівносильно самогубству.

Darwin.Lohotron.in.ua

(4 лютого 2002 року, Нью-Мексико)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Митниця дає добро

Із-за постійних спроб контрабанди радіоактивних речовин з країн пострадянського простору, на угорських прикордонників, які працюють на кордоні з Україною, покладається...

Close